Forum Relaksacja - Rozwój wewnętrzny - Psychoterapia Strona Główna Relaksacja - Rozwój wewnętrzny - Psychoterapia
Rafał Seremet - forum życiowej harmonii
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYPRAWA PO SKARBY ENERGETYCZNE DO EGIPTU 8-18.03.2012

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Relaksacja - Rozwój wewnętrzny - Psychoterapia Strona Główna -> Inne informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilonka1106Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Ustka

PostWysłany: Czw 16:42, 27 Paź 2011    Temat postu: WYPRAWA PO SKARBY ENERGETYCZNE DO EGIPTU 8-18.03.2012

Zapraszamy na kolejną ezoteryczną podróż do EGIPTU organizowaną przez firmę Czas Nowej Ery.

WYPRAWA PO SKARBY ENERGETYCZNE DO EGIPTU 8-18.03.2012

Wyprawa po Skarby Energetyczne Egiptu; to niesamowita podróż w głąb świata energii starożytnych miejsc mocy [color=red][b]ze słynną polską parapsycholog - Elżbietą Nowalską.[/color][/b]

Specjalne atrakcje dla naszej grupy w Egipcie (niedostępne dla turystów):

- prywatne zwiedzanie Wielkiej Piramidy Cheopsa,

- wejście na sam teren Wielkiego Sfinksa
.


W tych starożytnych miejscach mocy przeprowadzimy specjalne sesje medytacyjne.


[color=darkblue]Rejs po Nilu statkiem, Kair, Giza, Karnak, Luxor, Dolina Królów, Asuan, Kom Ombo Edfu, Świątynia Izydy na Wyspa File, Świątynia Hatszepsut, wioska Nubijska, hotele pięciogwiazdkowe 5*[/b]
[/color]


[b]1. O Elżbiecie Nowalskiej


Elżbieta Nowalska - mgr socjologii. Słynna polska parapsycholog, osoba obdarzona niezwykłymi zdolnościami intuicyjnymi i darem komunikowania się z zaświatami. Od wielu lat zgłębia wiedzę związaną z rozwojem duchowym człowieka, jego aurą i wpływem na nią otoczenia. Od 1994 roku publikuje książki z odbieranymi przez siebie tekstami przekazów. Opublikowała dotychczas 15-ście książek zawierających informacje uzyskane drogą channelingu. Prowadzi szkolenia związane z rozwojem wewnętrznym człowieka. Współpracuje od lat z miesięcznikiem "Czwarty wymiar", tygodnikiem "Gwiazdy mówią", radiem Chicago, przez ponad 6 lat prowadziła program w Ezotv.2. O warsztacie ezoterycznym w EgipcieElżbieta Nowalska: Czeka nas bardzo ciekawa podróż po pięknym kraju. Zwiedzimy bardzo wiele wyjątkowych, starożytnych miejsc, zabytków. Popatrzymy na nie również pod kątem związanych z nimi energii. Każde miejsce ma swoją wyjątkową siłę. Zajmuję się odbieraniem przekazów, ale przede wszystkim kontaktowaniem się z różnymi energiami, dotyczy to ludzi, ale również mam na myśli miejsca, specyficzne miejsca właśnie pod kątem tego jaka jest z nimi związana energia. W Egipcie pomogę Państwu znaleźć optymalną dla siebie energię, przełożyć ją na swoją kondycję. Dlatego wyjazd ten nazwałam:

Wyprawa po skarby energetyczne Egiptu.Odpowiemy sobie m.in. na pytania:

- Czy wszystkie starożytne miejsca posiadają takie same pola energetyczne?

- Czy nadal przebywają w nich Postacie Duchowe związane z ich dziejami?

- Która z odczuwanej tam energii jest dla nas najwłaściwsza, optymalna?

- Jak poznawać, która energia wzmacnia naszą aurę?

- Co mówi energia danego miejsca? (postaram się powiedzieć Państwu tekst słyszanego przeze mnie przekazu w niektórych z odwiedzanych starożytnych miejsc).Mówi się, że wszelkie wyjazdy są w gruncie rzeczy pretekstem, by odszukać energię, której aktualnie bardzo potrzebujemy. Pomaga ona wzmocnić nasze pole energetyczne, uspokaja nas, uruchamia intuicję, pokazuje szersze horyzonty prywatnych spraw. Do energii związanej z miejscem naszego stałego pobytu jesteśmy przyzwyczajeni. Szukamy dotychczas przez siebie nie poznanych energii, bo inspirują, wzmagają rozwój duchowy, uruchamiają predyspozycje, pomagają poradzić sobie z wyzwaniami. Szczególnie jest to ważne w czasie dokonywania się tak szybko tak wielu zmian na ziemi!

Data naszego wyjazdu to początek roku 2012...

Jest to symboliczny czas. Rok 2012 jest bardzo często opisywany jako rok kataklizmów, nieszczęść, manifestacji efektów zmian magnetyzmu ziemi, a niektórzy mówią, że nawet czeka nas koniec świata. Faktem jest, że zmienia i będzie się nadal zmieniała energia w ludziach, w ich relacjach ze sobą, w przyrodzie. Tym bardziej warto zatroszczyć się o siłę, czystość swojej aury, wzrost jej wibracji. To kapitał, skarb każdego człowieka - od niego zależą nasze aktualne decyzje, kreacja przyszłości, stan zdrowia, pogoda ducha, poczucie władania swoim życiem, relacje z ludźmi. Im szybciej zmienia się świat, tym szybciej musi się zmieniać człowiek. Potraktujmy nasz wywiad jako sposobność by skumulować swoją energię, wzmocnić się, by chwycić nowy wiatr w żagle swojego życia i by rok 2012 stał się dla nas rokiem miłym, dobrym, rokiem w którym poczujemy, że zaczyna się nowy etap naszego życia. W trakcie naszego wyjazdu będę miała możliwość poprowadzenia Państwa w stany wyciszenia, medytacji i pokazać w jaki sposób dokonuje się łączenie człowieka z energią danego miejsca.Jak będą prowadzone zajęcia?

Ich długość będzie dostosowana do Państwa potrzeb. W hotelu i na statku będziemy mieli do dyspozycji salę na spotkania. Zacznę je od krótkiego wykładu. Potem poprzez medytację, koncentrację i inne techniki, nauczymy się odczuwać i dostrzegać swoje pole energetyczne. Dowiemy się jak sprawdzać jego kondycję, na co trzeba zwracać uwagę podczas koncentrowania sie na swoim wnętrzu. Nauczymy się skutecznie oczyszczać, wzmacniać, rozświetlać i powiększać swoją aurę. Podczas zwiedzania będziemy łączyć się z energią odwiedzanych starożytnych miejsc, by przy jej uczestnictwie podnosić poziom swojej wibracji. Pokażę, jak koduje się w sobie optymalne połączenie swojej energii z ciałem, jak udoskonala się swój kod energetyczny. Podczas warsztatów będę odpowiadała na Państwa pytania dotyczące w/w zagadnień.

Nie mam zwyczaju pracować z góry przygotowanym scenariuszem zajęć. Wolę dostosowywać je do zaistniałej sytuacji, potrzeb słuchaczy, tempa w jakim potrafią osiągać dany cel. Chciałabym w obecności Państwa - korzystając z dyktafonu - nagrywać w odwiedzanych przez nas miejscach słyszane przeze mnie teksty przekazów.

Czy żyliśmy kiedyś w Egipcie?

Prawdopodobnie żyliśmy w wielu różnych miejscach na ziemi! To jest każdego indywidualna historia ale... w życiu nie ma przypadków! Gdzieś chcemy pojechać, dokądś nas ciągnie... Nasze myśli i uczucia (to nazwano naszą energią) prowadzą nas tam, gdzie możemy odnaleźć brakujące ogniwo swojej prawdy, skarb wzbogacający nasze JA. Podlegamy wpływom przeszłości, teraźniejszości, staramy się ich energią budować swoją przyszłość.

W trakcie życia ciągnie nas do odwiedzenia miejsc, które kiedyś odegrały dla nas szczególną rolę. Pomagają jeszcze bardziej poznawać siebie, zanurzać się w sobie, doceniać siebie, odkryć wewnętrzne prawdy. Z takich miejsc czerpie się dla siebie skarby energetyczne - bierze się energię, pod jej wpływem uruchamia w sobie dotąd nie uruchomione moce. Myślę, że warto te miejsca w których kiedyś żyliśmy, które kochamy, które poznajemy traktować jako miejsca, które mają dać nam impuls do dalszego życia.Zapraszam na podwójną wyprawę - z jednej strony intensywne zwiedzanie Egiptu, a z drugiej - poznawanie jego energii poprzez swoją wrażliwość, wzmacnianie siebie jego skarbami energetycznymi.3. Pakiet podróżyNiezwykle bogaty program zwiedzania w połączeniu z warsztatami rozwoju duchowego stanie się niezapomnianą podróżą do końca życia dla każdego z nas. Nasz pakiet podróży obejmuje zwiedzanie wszystkich najważniejszych i najpiękniejszych zabytków Egiptu m.in.:Świątynia w Karnaku: Wielka świątynia Amona w Karnaku jest najwspanialszą budowlą sakralną w całym Egipcie. Jej zabudowa wydaje się nie mieć końca. Świątynia powstawała przez wiele stuleci i była dziełem nie jednego, a wielu Faraonów. Cały kompleks składał się z głównej świątyni Amona, ale dookoła niej były dobudowywane świątynie na cześć innych Bogów. Świątynia w Karnaku to największy kompleks świątynny w całym Egipcie. Zawiera ponad 100 hektarów powierzchni. Największą jego salą jest sala hipostylowa w świątyni Amona, która mogłaby zmieścić rzymską bazylikę Św. Piotra i katedrę Św. Pawła w Londynie. To tu odbywały się koronacje przyszłych faraonów.

Świątynia Luksorska: Świątynia w Luksorze zwana jest inaczej Świątynią Narodzin Amona - boga wiatru, urodzaju i płodności. Została wybudowana w czasach starożytnych. Świątynia ta - obok Świątyni Karnak - jest jednym z największych zabytków z czasów starożytnych wschodnich Teb. Ma 260 metrów długości i jest wspaniałą pozostałością po świecie starożytnym.Edfu – świątynia boga Horusa: To najlepiej zachowany obiekt kultu w Egipcie, oraz drugi co do wielkości zaraz po Karnaku. Świątynia ta była miejscem codziennego boskiego kultu, odbywało się tu również wielkie, doroczne święto na cześć Horusa.Kom Ombo: zespół świątynny poświęcony bogom Sobkowi i Haroerisowi. Kom Ombo jest rolniczą stolicą krainy nad Nilem, znanej z uprawy trzciny cukrowej. W Kom Ombo pozostały imponujące resztki sanktuarium zbudowanego w dość niecodziennym stylu.

Świątynia Hatszepsut: Widok przywartej do podnóża stromego urwiska, wykutej częściowo w skale świątyni grobowej Hatszepsut w Deir al-Bahari wywiera niezapomniane wrażenie. Jest to dzieło niepowtarzalne, wyrastające z pustynnej równiny.Dolina Królów: Ukryta w górach, skalista Dolina Królów była nekropolą faraonów Nowego Państwa. Od Totmesa I kolejni królowie wykuwali głębokie podziemne groby z nadzieją, że w ten sposób uchronią przed rabunkiem bezcenne wyposażenie grobowe złożone wraz z ciałami. Ich podziemne korytarze i komory pokrywają zachwycające malowidła ukazujące podróż w zaświaty oraz wyposażenie i asystę, towarzyszące królowi.Kolosy Memnona: Dwa posągi siedzącego na tronie Amenhotepa III, wysokie na 18 m. Niegdyś stały one u wejścia do świątyni grobowej tego władcy, rozebranej później na budulec prze kolejnych królów i stopniowo zniszczonej przez wody wylewów. Wszystko, co z niej zostało, to właśnie dwa, pozbawione twarzy kolosy, które wywierają niesamowite wrażenie.Ogrody Kitchener’a: botaniczna wyspa, gromadząca najbujniejsze i najbarwniejsze przykłady flory północnej Afryki.

Wioska Nubijska: niewielka osada leżąca w granicach miasta Asuan. Z przystani odpływa mnóstwo stateczków i przepływając kanałami pomiędzy malowniczymi wysepkami, tworzącymi pozostałość Pierwszej Katarakty Nilu dopływa na drugi brzeg rzeki. Atrakcje: lekcja nauki arabskiego w lokalnej szkole; krokodyle !Wyspa File: ośrodek kultu bogini Izydy, żony Ozyrysa - bóstwa zmarłych. Budowę tej świątyni rozpoczął władca XXX dynastii. W starożytnym Egipcie wierzono, że pierwszym kawałkiem lądu, który wynurzył się z wód Chaosu , była właśnie wyspa File.Kair: stolica Egiptu, równocześnie największa metropolia Afryki i Bliskiego Wschodu. To miasto liczące około 17 milionów mieszkańców, zajmuje tereny po obu stronach Nilu i rozciąga się we wszystkich kierunkach, docierając do podnóży piramid. Po dziś dzień Kair pozostaje ośrodkiem politycznym, kulturalnym i ekonomicznym świata arabskiego. Kair urzeka swymi bazarami, kościołami, meczetami, cytadelą oraz wspaniałym Muzeum Egipskim.

Muzeum Egipskie: muzeum starożytności powstałe w 1835r. Posiada zdecydowanie najbogatsze na świecie zbiory egipskich starożytności – ponad 120 tysięcy eksponatów ukazujących wspaniałą cywilizację starożytnego Egiptu. Można w nim podziwiać m.in. wyposażenia z grobowca faraona Tutanchamona, w tym jego słynną złotą maskę; kolekcję portretów fajumskich, królewskie mumie, posągi faraonów, ich żon oraz bogów i bogiń egipskichGiza: miasto w starożytnym Egipcie leżące na lewym brzegu Nilu. Płaskowyż Giza słynie z największych budowli starożytnego Egiptu: piramidy Cheopsa - uznanej za jeden z siedmiu cudów świata, piramidy Chefrena, piramidy Mykeriosa i Sfinksa - monumentalnego posągu z ciałem lwa i głową faraona;

Wielka Piramida Cheopsa: Największa i najbardziej tajemnicza piramida w kompleksie piramid w Gizie. Piramida Cheopsa jest jedynym dobrze zachowanym cudem świata. Najprawdopodobniej została wzniesiona ok. 2560 r. p.n.e.Specjalna atrakcja: Prywatne zwiedzanie Wielkiej Piramidy Cheopsa (bez innych turystów w tym samym czasie). Jeden z siedmiu cudów świata tylko dla Nas. Strażnicy otworzą nam komnaty w piramidzie, które normalnie są zamknięte dla turystów.Sfinks: Majestatyczna postać Sfinksa wznosząca się u podstawy pustynnego płaskowyżu, na którym zbudowano wielkie piramidy w Giza, od wieków fascynuje tych, którzy wiedzeni ciekawością poznania starożytnych osobliwości wkraczają na teren rozległej nekropolii, znajdującej się niemal u samych bram Kairu. Jego zagadkowa twarz spogląda w kierunku wschodzącego słońca. Sfinks był świadkiem pełnych przepychu królewskich ceremonii pogrzebowych, widział potęgę i upadek kolejnych dynastii władających Egiptem.Specjalna atrakcja: Wejście na sam teren Wielkiego Sfinksa, co w normalnych warunkach jest niemożliwe – turyści mogą jedynie podziwiać go ze specjalnego balkonu widokowego. Między jego łapami przeprowadzimy wspólną medytację.4. Program wycieczkiDzień 1

Przelot z Warszawy* do Kairu w Egipcie. Transfer do hotelu (5***** Cataract Pyramids Resort lub podobny). Czas na odpoczynek po podróży, spotkanie organizacyjne, kolacja i nocleg w hotelu.

*Uwaga: Istnieje również możliwość dla osób mieszkających w innych krajach dołączenie bezpośrednio do naszej grupy w Kairze. W takim przypadku samolot we własnym zakresie.Dzień 2

Śniadanie. Warsztaty ezoteryczne. Wieczorem pociąg sypialny do Luksoru. Kolacja i śniadanie w pociągu.Dzień 3

Zakwaterowanie na 5* statku. Zwiedzanie kompleksu świątyń w Karnaku i Świątyni Luksorskiej. Lunch. Warsztaty ezoteryczne – na statku. KolacjaDzień 4

Śniadanie. Zwiedzanie Doliny Królów, Świątyni Hatszepsut, Kolosów Memnona, Lunch. Warsztaty ezoteryczne – na statku. Kolacja. Przeprawa przez śluzę na Nilu i rejs do Edfu.Dzień 5

Po śniadaniu zwiedzanie Edfu, czyli kompleksu świątynnego poświęconego bogowi Horusowi - jest to jedna z najlepiej zachowanych i najpiękniejszych świątyń Egiptu, wybudowana w III w p.n.e. Wczesnym popołudniem obiad na statku. Następnie rejs po Nilu do Kom Ombo. Podczas rejsu warsztaty ezoteryczne – na statku. Zwiedzanie Kom Ombo, gdzie zobaczymy zespół świątynny poświęcony bogom Sobkowi i Haroerisowi wznoszący się tuż nad brzegami Nilu. Kolacja i nocleg na statku. Rejs do Aswanu.

Dzień 6

Po śniadaniu warsztaty ezoteryczne – na statku. Po lunchu zwiedzanie Asuanu: Wielka Tama Asuańska, Świątynia Izydy na Wyspie File - przeniesiony z zalanych terenów na malowniczą wyspę zespół świątynny poświęcony bogini Izydzie. Kolacja.Dzień 7

Po śniadaniu warsztaty ezoteryczne – na statku. Lunch. Rejs feluką (tradycyjną łodzią z żaglem) po Nilu, zwiedzanie Ogrodów Kitchener’a - botanicznej wyspy, gromadzącej najbujniejsze i najbarwniejsze przykłady flory północnej Afryki; wioska nubijska: lekcja nauki arabskiego w lokalnej szkole, krokodyle ! Kolacja i nocleg na statku.Dzień 8

Po śniadaniu warsztaty ezoteryczne – na statku. Lunch. Transfer na dworzec kolejowy w Asuanie. Nocny pociąg sypialny z Asuanu do Kairu (w pociągu kolacja)Dzień 9

Śniadanie w pociągu. Rano przyjazd do stolicy Egiptu – Kairu. Zakwaterowanie w 5* hotelu w Kairze. Zwiedzanie Kairu: Słynne Muzeum Egipskie - zbiór ponad 120 tysięcy eksponatów ukazujących wspaniałą cywilizację starożytnego Egiptu, skarby Tutenchamona (złota maska, biżuteria i sprzęty użytkowe). Lunch. Dalej udamy się w podróż w świat muzułmański: Cytadela Saladyna, alabastrowy meczet Mohameda Alego oraz bazar Khan El-Khalily. Kolacja.Dzień 10

Śniadanie w hotelu. Giza: prywatne zwiedzanie Wielkiej piramidy Cheopsa i Sfinksa. Instytut Papirusu i perfumeria. Lunch na mieście. Warsztaty ezoteryczne. Kolacja w hotelu.

Specjalne atrakcje w GIZIE:

Prywatne zwiedzanie Wielkiej Piramidy Cheopsa (bez innych turystów w tym samym czasie). Jeden z siedmiu cudów świata tylko dla Nas. Strażnicy otworzą nam komnaty w piramidzie, które normalnie są zamknięte dla turystów.

Wejście na sam teren Wielkiego Sfinksa, co w normalnych warunkach jest niemożliwe – turyści mogą jedynie podziwiać go ze specjalnego balkonu widokowego. Między jego łapami przeprowadzimy wspólną medytację.Dzień 11

Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Kairze.5. ZakwaterowanieHotel Cataract Pyramids Resort 5* EGIPT/KAIR, – 3 noce

Ten dysponujący widokiem na wielkie piramidy w Gizie ośrodek na obrzeżach Kairu oferuje uroczy ogród z basenem. Goście mogą korzystać z 5 lokali gastronomicznych, w tym z restauracji bufetowej z muzyką fortepianową na żywo.

Klimatyzowane, przestronne pokoje w ośrodku Cataract Pyramids wyposażone są w telewizję satelitarną i minibar. Każdy z nich dysponuje balkonem z pełnym widokiem na okoliczne tereny uprawne i ogrody otaczające basen.

W tym składającym się z budynków o niskiej zabudowie ośrodku znajduje się duża siłownia i korty do squasha oraz tenisa. W trakcie pobytu Goście mogą zrelaksować się w SPA, które obejmuje saunę i gabinet masażu lub spędzić leniwe popołudnie na leżakach przy basenie.

Codziennie rano w hotelu serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu. W restauracji La Villa Goście mogą wziąć udział w specjalnym wieczorze tematycznym, a włoską pizzą i sałatkami mogą delektować się w restauracji La Pergola. Dostępne są także 2 kawiarnie, bar i dyskoteka.

Statek 5* podczas rejsu po Nilu – 5 nocy

Komfortowy statek-hotel. Wygodne i klimatyzowane kabiny 2-osobowe z łazienką i WC. Do dyspozycji Gości: restauracja, bar, mały basen, duży pokład do opalania oraz leżaki. Wyżywienie: śniadania, lunch i kolacje.6. Opłaty

- Pakiet podróży: 1 490zł + $990 (USD)

- Samolot* + ubezpieczenie: 1 180zł

* Istnieje również możliwość dla osób mieszkających w innych krajach dołączenie bezpośrednio do naszej grupy w Kairze. W takim przypadku samolot oraz ubezpieczenie we własnym zakresie.7. Warunki płatności

1. Pakiet podróży:

- 1 490zł płatne w ciągu 7 dni od daty złożenia rezerwacji miejsca.

- $990 (USD) płatne gotówką na miejscu w Egipcie (pierwszego dnia).

2. Samolot i ubezpieczenie:

- 1 180zł płatne w ciągu 14 dni od daty złożenia rezerwacji miejsca.

Świadczenia zawarte w cenie pakietu podróży:

- 3 noce w hotelu 5* Cataract Pyramids Resort (HB), zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych

- 5 nocy na statku 5* (pełnie wyżywienie), zakwaterowanie w kabinach 2-osobowych;

- 2 noce w pociągu sypialnym w kabinach 2-osobowych na trasie Kair-Luxor, Aswan-Kair

- warsztaty ezoteryczne

- ubezpieczenie zdrowotne Holiday Charter ERGO Hestia (pakiet rozszerzony)

- opieka polskojęzycznego pilota podczas programu

- polskojęzycznych przewodników

- prywatne zwiedzanie Wielkiej piramidy i sfinksa

- sala szkoleniowa w hotelu w Kairze i na statku

- bilety wstępu

Cena pakietu nie obejmuje:

- wizy egipskiej (płatna na lotnisku $15 [USD])

- napojów podczas posiłkówInformacje i zapisy:

Grzegorz Popławski, tel. 508 071 872, e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Relaksacja - Rozwój wewnętrzny - Psychoterapia Strona Główna -> Inne informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin